Главная Регистрация Связь с администрацией
block
Логин:  
Пароль:
Главная Йоркширский терьер Бивер Йоркширский терьер Померанский шпиц Партнеры Контакты
Навигация по сайту
Голосование
ПРОДАЮТСЯ ЩЕНКИ
Лучшие статьи
Ссылки

ПОЛОЖЕНИЕ О ВЗНОСАХ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ

12.02.14 | Категория: Кинология

ПОЛОЖЕНИЕ О ВЗНОСАХ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ


м.Київ - 2012

І. Загальні положення

1.1. Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України "Про об'єднання громадян" у статутному документі можуть бути передбачені інші положення, що стосуються особливостей створення і діяльності об'єднання громадян.
1.2. Статутом КСУ передбачені внески для членів (індивідуальних та колективних) КСУ (пункти 5.1 та 5.3 статуту).
1.3. Члени КСУ зобов'язані сплачувати внески, затверджені Президією КСУ (пункт 5.7 статуту).
Згідно з пунктом 4.11. статуту КСУ Президія затверджує розмір та порядок сплати членських, цільових, дольових та благодійних внесків від ведення основної діяльності.

ІІ. Розмір внесків у КСУ

2.1. Відповідно до рішення Президії КСУ від 07.02.2009 р. (яке набрало чинності 01.03.2009 року із змінами та доповненнями від 04.04.2009р., 12.08.2009р. та 22.01.2010р.) встановлені види та розмір внесків.
Внески в КСУ: вступні, щорічні членські, цільові, дольові та благодійні.
2.2. Для колективного члена КСУ (колективу всеукраїнської громадської організації, яка зареєстрована в установленому законом порядку) розмір:
а) одноразового благодійного (вступного) внеску - 50000 гривень;
б) щорічного благодійного внеску - 20000 гривень;
2.2.1. Для юридичної особи розмір:
а) одноразового благодійного (вступного) внеску (без права участі у племінній діяльності) – 2400 гривень;
б) щорічного благодійного внесок (без права участі у племінній діяльності)– 2400 гривень.

2.3. Для індивідуального члена КСУ розмір:

а) одноразового благодійного (вступного) внеску – 100-120 гривень, який визначається Правлінням осередку КСУ самостійно на підставі кошторису витрат у поточному році (вступний внесок залишається в осередку (відділенні) КСУ);
б) щорічного благодійного внеску - 50-100 гривень, який визначається та затверджується Правлінням осередку КСУ самостійно на підставі кошторису витрат у поточному році.
2.4. Розмір цільових внесків в КСУ від ведення основної діяльності, передбаченої Статутом КСУ, а саме:
2.4.1. На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до Міжнародної Кінологічної Федерації (надалі по тексту МКФ) та видачі на собаку міжнародного родоводу (три коліна) – 150 гривень (45 гривень залишається в осередку (відділенні) КСУ).
На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до МКФ та видачі на собаку міжнародного родоводу (чотири коліна) – 200 гривень (45 гривень залишається в осередку (відділенні) КСУ).
2.4.2. На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до МКФ та термінової видачі на собаку міжнародного родоводу (три коліна, протягом 10-ти робочих днів) - 300 гривень (90 гривень залишається в осередку (відділенні) КСУ).
На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до МКФ та термінової видачі на собаку міжнародного родову (чотири коліна, протягом 10-ти робочих днів) - 400 гривень (90 гривень залишається в осередку (відділенні) КСУ).
2.4.3. На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до МКФ та видачі на собаку міжнародного родоводу (три коліна) для іноземного власника:
- 60 Євро по курсу НБУ на день сплати за умови оформлення через осередок КСУ (30% залишається в осередку КСУ);
- 60 Євро на валютний рахунок Головного управління КСУ (надалі по тексту ГУ КСУ) за умови оформлення через ГУ КСУ.
- 90 Євро на валютний рахунок ГУ КСУ за умови оформлення через ГУ КСУ протягом одного робочого дня.
На реєстрацію собаки, включення її до племінної книги КСУ з передачею даних до МКФ та видачі на собаку міжнародного родоводу (чотири коліна) для іноземного власника:
- 80 Євро по курсу НБУ на день сплати за умови оформлення через осередок КСУ (22,5% залишається в осередку КСУ);
- 80 Євро на валютний рахунок ГУ КСУ за умови оформлення через ГУ КСУ.
- 120 Євро на валютний рахунок ГУ КСУ за умови оформлення через ГУ КСУ протягом одного робочого дня.
2.4.4. На внесення даних про собаку, народжену за межами України, до племінної книги КСУ з присвоєнням їй номера UKU - 100 гривень (30 гривень залишається в осередку КСУ).
2.4.5. На внесення терміново (протягом 10-ти робочих днів) даних про собаку, народжену за межами України, до племінної книги КСУ з присвоєнням їй номера UKU – 200 гривень (60 гривень залишається в осередку (відділені) КСУ).
2.4.6 На реєстрацію собаки нового власника (шляхом вклеювання даних про нього в родовід міжнародного зразка) в племінну книгу КСУ з передачею даних в МКФ
– для членів КСУ- 60 гривень (20 гривень залишається в осередку (відділені) КСУ).

 • для іноземного власника - 20 Євро по курсу НБУ на день сплати за умови оформлення через осередок КСУ (20 гривень залишається в осередку КСУ);
 • для іноземного власника - 20 Євро на валютний рахунок ГУ КСУ за умови оформлення через ГУ КСУ.

2.4.7. На реєстрацію назви приставки в МКФ – 250 гривень (25 гривень залишається в осередку (відділенні) КСУ).
На видачу дубліката свідоцтва реєстрації назви приставки в МКФ – 40 гривень (для видачі дубліката необхідна заява власника).
2.4.8. На реєстрацію титулів, звань собаки, а також робочих сертифікатів із занесенням у відповідну книгу та видачею на неї сертифікатів:


  • для членів КСУ- 100 гривень (15 гривень залишається в осередку КСУ);
  • терміново (протягом 10-ти робочих днів) для членів КСУ - 200 гривень (15 гривень залишається в осередку КСУ);
  • для іноземного власника - 30 Євро по курсу НБУ на день сплати за умови оформлення через осередок КСУ (15гривень залишається в осередку КСУ);
  • для іноземного власника - 30 Євро на валютний рахунок ГУ КСУ за умови оформлення через ГУ КСУ.

2.4.9. На внесення до племінної книги КСУ додаткової інформації про мікрочип на собаку, якій вже був раніше виданий родовід без інформації про мікрочип, – 30 гривень (20 гривень залишається в осередку (відділені) КСУ).
2.4.10. На здійснення ГУ КСУ патронату монопородних виставок із присудженням титулу КЧК - 1,0 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком (відділенням) КСУ, який проводить виставку).
2.4.11. На здійснення ГУ КСУ патронату монопородних виставок із присудженням титулу САС - 1,5 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком (відділенням) КСУ, який проводить виставку).
2.4.12. На здійснення ГУ КСУ патронату за першу виставку у календарному році :

 • рангу САС - 1,5 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком, який проводить виставку), але не менше 600 Євро;
 • рангу САСІВ - 3,0 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком, який проводить виставку), але не менше 1800 Євро.

2.4.13. На здійснення ГУ КСУ патронату за другу та наступну виставку у цьому ж календарному році:

 • рангу САС - 2,0 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком, який проводить виставку), але не менше 800 Євро;
 • рангу САСІВ – 3,5 Євро по курсу НБУ на день сплати за кожну собаку, яка вноситься до каталогу виставки (оплата здійснюється осередком, який проводить виставку), але не менше 2100 Євро.

2.4.14. На здійснення ГУ КСУ патронату змагань рангу САСІТ- 200гривень (оплата повинна бути здійснена до дати проведення заходу).
2.4.15. На забезпечення статутної діяльності осередків (відділень) КСУ, правління осередків (відділень) встановлюють та затверджують розміри внесків на підставі кошторису витрат на утримання КСУ в поточному році у зазначених межах:
- на реєстрацію, оформлення направлення на в'язку - 30-50 гривень (100% залишається в осередку (відділенні) КСУ);
- на оформлення талону в'язки кобеля - 30-50 гривень (сума відрахувань до ГУ КСУ регламентується Угодою між осередком (відділенням) КСУ та ГУ КСУ);
- на оформлення племінного паспорту суки – 10 гривень (сума відрахувань до ГУ КСУ регламентується Угодою між осередком (відділенням) КСУ та ГУ КСУ);
- на оформлення племінного сертифікату (без урахування внеску на племінний огляд) - 40-60 гривень (сума відрахувань до ГУ КСУ регламентується Угодою між осередком (відділенням) КСУ та ГУ КСУ);
- на реєстрацію, активування посліду, оформлення племінного пакету, видачу реєстраційного свідоцтва на цуценяти внесок із розрахунку одного цуценяти встановлюється у межах 30 – 100 гривень (сума відрахувань до ГУ КСУ регламентується Угодою між осередком (відділенням) КСУ та ГУ КСУ).
2.4.16. На розвиток собаківництва України щорічно сплачуються внески у розмірі:
- для експерта МКФ з екстер'єру та робочих якостей – 500 гривень;
- для експерта КСУ з екстер'єру та робочих якостей – 250 гривень;
2.4.17. На розвиток собаківництва України при переатестації сплачуються внески у розмірі:
- для експерта МКФ з екстер'єру та робочих якостей – 250 гривень;
- для експерта КСУ з екстер'єру та робочих якостей – 125 гривень.
2.4.18. На організацію та проведення зоотехнічних заходів (виставки, чемпіонати, племінні огляди, змагання, семінари і інше) визначаються згідно з кошторисом витрат та запланованою кількістю учасників здійснюваних заходів.
2.4.19. На реєстрацію в'язки собаки та внесення даних про неї до племінної книги КСУ:
- у 4-х місячний термін – 10 гривень (з коштів осередку);
- від 4-х до 6-ти місяців – 50 гривень (з коштів осередку);
- від 6-ти і більше місяців – 100 грн (з коштів осередку).
2.4.20. На повторне внесення даних у племінну книгу КСУ з вини відповідальної особи осередку – 50 гривень.
2.4. 21. На проведення індивідуального обліку титулів та звань собаки - 60 гривень (10 гривень залишається в осередку КСУ).
2.4.22. На внесення даних про собаку, яка орендується членом КСУ, до племінної книги КСУ - 300 гривень (90 гривень залишається в осередку КСУ, на обліку в якому перебуває орендатор).
2.4.23. На внесення даних про собаку без обміну родоводу, яка є у співвласності членів КСУ, до племінної книги КСУ - 150 гривень (45 гривень залишається в осередку КСУ, в якому реєструється Угода співвласності).

ІІІ. Порядок сплати внесків в КСУ

3.1. Вступний та перший щорічний членський внески сплачуються заявником протягом 10 (десяти) календарних днів з дня отримання повідомлення про прийом до КСУ.
За бажанням до прийняття у члени КСУ заявник (індивідуальний член) може сплатити такі внески Правлінню осередку (відділення) КСУ чи Президії КСУ (для колективних членів). У цьому випадку копія платіжного доручення, копія квитанції на перерахування вступного та щорічного членського внеску з відміткою установою банку додається до заяви про прийняття до КСУ.
3.2. Вступний та щорічні членські внески по заявах про прийняття до КСУ, поданих до КСУ до вересня поточного року, зараховуються як вступний та щорічний членський внески за поточний рік. Вступний та щорічні членські внески по заявах про прийняття до КСУ, поданих до КСУ після вересня поточного року, зараховуються як вступний та щорічний членські внески за поточний та наступний рік. Датою подання заяви до КСУ вважається дата заяви.
3.3. Щорічні членські внески сплачуються до лютого року, за який мають бути сплачені членські внески.
3.4. За два місяці до закінчення членського року Правління осередку (відділення) КСУ та ГУ КСУ розсилає членам КСУ повідомлення про необхідність сплати щорічних членських внесків.
3.5. Вступний та щорічний членські внески вважаються сплаченими з моменту надходження коштів на рахунки осередків (відділень) КСУ та ГУ КСУ.
3.6. У випадку несплати індивідуальним членом щорічного внеску протягом поточного року членство в КСУ припиняється шляхом виключення за рішенням керівного органу (Правління) місцевого осередку (відділення ) КСУ або Президії КСУ (пункт 5.8 статуту КСУ).
3.7.У випадку порушення колективним членом статуту КСУ, зокрема пункту 5.7 статуту щодо зобов'язання сплачувати внески, затверджені Президією КСУ, колективне членство в КСУ припиняється за рішенням з'їзду або у період між з'їздами Президією КСУ(пункт 5.9. статуту КСУ).
3.8. Членство в КСУ може бути поновлено на умовах, передбачених пунктом 5.11 статуту КСУ, відповідно до якого позбавлена членства фізична особа (індивідуальний член) або колективний член (колектив всеукраїнської громадської кінологічної організації) набуває права повторного прийняття до КСУ не раніше, ніж за 6 місяців, за умови усунення порушень та гарантування недопущення їх повторення.
3.9. Правління осередків (відділень) КСУ та ГУ КСУ контролює правильність та своєчасність сплати членських внесків.

ІV. Благодійні, цільові та дольові внески у КСУ

4.1. Усі члени КСУ мають право передавати цільові внески у КСУ у будь-який звітний період та у будь-якому розмірі благодійні, дольові внески (понад встановленої суми членських внесків) на реалізацію статутної мети та завдань КСУ та робити цільові внески для реалізації проектів та програм у межах статутної діяльності КСУ.
4.2. При сплаті вступних, щорічних членських, цільових, дольових та благодійних внесків усі члени КСУ зобов'язані чітко вказувати вид платежу у платіжних документах: вступний внесок, щорічний членський внесок, цільовий внесок (назва заходу, проекту, програми), дольовий, благодійний внесок.

V. Порядок затвердження, внесення змін
та доповнень до цього Положення

5.1. Положення затверджується Президією КСУ.
5.2. Це Положення набирає чинності з моменту його затвердження Президією КСУ.
5.3. Це Положення оприлюднюється шляхом його розміщення на сайті КСУ.
Зміни та доповнення до цього Положення вносяться за рішенням Президії КСУ та оприлюднюються на сайті КСУ.

 

скачать dle 11.3
(голосов:)
Похожие статьи:
Щенки йоркширского терьера КСУ" alt="Щенки йоркширского терьера" style="" />

ПОЛОЖЕНИЕ О ПЛЕМЕННОМ СМОТРЕ


Киев, 2012

1. Общие положения

1.1. Племенной смотр является зоотехническим мероприятием Кинологического Союза Украины, позволяющим осуществить, по нижеуказанным критериям, отбор собак для использования их в племенном разведении. При этом, сравнение собак и расстановка их по призовым местам, на племенном смотре не осуществляется. В рамках племенного смотра могут проводится дополнительные конкурсы («Лучшая собака племсмотра», «Лучший производитель года», «Лучший заводчик года», свого отделения).
На племенном смотре проводится:


ПОЛОЖЕНИЕ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ О ПОРОДНЫХ КЛУБАХ


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПОРОДНІ КЛУБИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ
ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА УКРАЇНИ»

Киев, 2011 г.


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Положення Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» про породні клуби (далі за текстом Положення) розроблене на виконання пункту 4.13 статуту Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна Спілка України» (далі за текстом КСУ) та відповідно до Закону України «Про об’єднання громадян».


Украинское сообщество кинологов
http://uku-forum.com.ua/index.php


Кинологический Союз Украины КСУ(FCI) официальный сайт
http://uku.com.ua/

Комментарии к статье ПОЛОЖЕНИЕ О ВЗНОСАХ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ:
Посетители
 Комментирует: afalan  | 21 февраля 2018 17:25 | Статус: Пользователь offline
Гости
 Комментирует: RanmazDuh  | 10 мая 2018 22:14 | Статус:
????? ??? ????? ?????? ? ??????????? ???? ?? ????? ??????? ?????????? ? ??????????? ??????? ???? ?? ????? ?????? ?? ??? ??????. ??? ????? ? ?????? (?? ????? ????? ????? ?????????? ????????). ??????? ?????? ?? ????????? ????? ?????. ????? ?? ????????? ? ????????? ???????? ???. ????? ??? ??? ???? ?? ????? 2005 ?. ???? ??? ???? ????? ???????? ??????? ??????? ?????????!!!
Гости
 Комментирует: Гость DataregUnlot  | 25 мая 2018 17:09 | Статус:
????????????. ?? ?????? ?????? ????????? ? - ????????, ??????????? ? ????????? ?? ????? ??? ????????? ??????? ?? ????????? ?????? ??????? ???? ? ????????? ????? ????? ???? ????? ?????? ??? ?????? ????????????? ? ?????????? ?? ???????? ??????, ?? ??? ?????? ??? ???!

Добавить комментарий к статье
Ваше Имя:   Ваш E-Mail:  


Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Введите код:

Стандарт породы йоркширский терьер
ЙОРКШИРСКИЙ ТЕРЬЕР Стандарт FCI № 186 FCI Yorkshire Terrier 26/03/09 FR...
Девочка бивер йоркширского терьера #1
Девочка бивер йоркширского терьера #1...
Мини девочка йоркирского терьера-Продажа
Малышке 3 месяца, полностью привита Обработана от паразитов Все вопросы по телефону +38-050-38-605-58...
Щенки йоркширского терьера КСУ
...
FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (AISBL) Положения о проведении выставок собак МКФ
FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (AISBL)Place Albert 1er, 13, B – 6530 Thuin (Belgique), tel: +32.71.59.12.38, fax: +32.71.59.22.29, email: info@fci.beПоложения о проведении выставок собак в системе МКФ              ...
ПОЛОЖЕНИЕ О ПЛЕМЕННОМ СМОТРЕ
ПОЛОЖЕНИЕ О ПЛЕМЕННОМ СМОТРЕ Киев, 2012 1. Общие положения 1.1. Племенной смотр является зоотехническим мероприятием Кинологического Союза Украины, позволяющим осуществить, по нижеуказанным критериям, отбор собак для использования их в племенном...
FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (AISBL) Положения о проведении выставок собак МКФ
FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (AISBL)Place Albert 1er, 13, B – 6530 Thuin (Belgique), tel: +32.71.59.12.38, fax: +32.71.59.22.29, email:...
ПОЛОЖЕНИЕ О ПЛЕМЕННОМ СМОТРЕ
ПОЛОЖЕНИЕ О ПЛЕМЕННОМ СМОТРЕ Киев, 2012 1. Общие положения 1.1. Племенной смотр является зоотехническим мероприятием Кинологического Союза Украины,...
ПОЛОЖЕНИЕ О МОНОПОРОДНЫХ ВЫСТАВКАХ КСУ
ПОЛОЖЕНИЕ О МОНОПОРОДНЫХ ВЫСТАВКАХ КСУ Киев, 2011 годПреамбула Выставки собак являются публичными мероприятиями, стимулирующими племенную...
ПОЛОЖЕНИЕ О МЕЖДУНАРОДНЫХ И СЕРТИФИКАТНЫХ ВЫСТАВКАХ В СИСТЕМЕ КСУ
ПОЛОЖЕНИЕ О МЕЖДУНАРОДНЫХ И СЕРТИФИКАТНЫХ ВЫСТАВКАХ В СИСТЕМЕ КСУ Данное положение принято Президиумом КСУ 09.07.2010 г., с изменениями внесенными...
ПОЛОЖЕНИЕ О ВЗНОСАХ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ
ПОЛОЖЕНИЕ О ВЗНОСАХ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ м.Київ - 2012І. Загальні положення 1.1. Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України "Про...
ПОЛОЖЕНИЕ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ О ПОРОДНЫХ КЛУБАХ
ПОЛОЖЕНИЕ КИНОЛОГИЧЕСКОГО СОЮЗА УКРАИНЫ О ПОРОДНЫХ КЛУБАХ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОРОДНІ КЛУБИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА...


При использовании материалов ссылка на источник обязательна.
Copyright © 2012 BRUD NEWS All Rights Reserved.